Предмет: Физика,
автор: Аноним
За 2 хвилини колесо мотоцикла робить 480 обертів. Чому дорівнює період обертання та обертова частота?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
V= 4 рад/с
Объяснение
Переводим время с минут на секунды
t= 120 сек
T= t/n= 120/480= 0,25
V= 1/T= 1/0,25= 4 рад/с
Автор ответа:
2
Ответ:
T=0,25c n=4/с
Объяснение:
t=2хв=120с
N=480обертів
T - ?
n - ?
T=t/n =120/480=0,25с
n=1/T=1/0,25=4об/с
В-дь : 0,25с ; 4 об/с
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: jenysamoilov
Предмет: Русский язык,
автор: зима5рулит2014
Предмет: Математика,
автор: ise2303
Предмет: Алгебра,
автор: вканавеская