Предмет: Физика,
автор: bobyrrusik2
Чому дорівнює оптична сила опуклої лінзи, що має фокусну відстань 40 см
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
дано F=0,4 м
D- ?
D=1/F=2,5 дптр
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: YASHKA1337
Предмет: Русский язык,
автор: Egor2508
Предмет: Математика,
автор: ира1027
Предмет: География,
автор: Bogura