Предмет: Физика,
автор: gleb9565
Задача
Мотоцикліст за перші 5 хвилин проїхав 3 км за наступні 8 хв 5,4 км визначте середню швидкість мотоцикліста
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
10,625 м/с
Объяснение:
V1=3 км:5хв=3000м:300с=10м/с
V2=5,4км:8хв=4500м:480с=11,25м/с
Vсер=(10м/с+11,25м/с):2=10,625м/с
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: АлексН
Предмет: Математика,
автор: sergg0108
Предмет: Обществознание,
автор: mishininskaya20
Предмет: Математика,
автор: Valay23022005
Предмет: Литература,
автор: romarudkovskij