Предмет: Химия,
автор: gdhdhsytsgsb
Масова частка калію в молекулі KMnO4 дорівнює
Ответы
Автор ответа:
6
Объяснение:
Mr(KMnO4)=39+55+16*4=158
W(K)=Ar(K)*n/Mr(KMnO4) *100%=39*1/158. *100%=25%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: dora1955
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: marusa198263
Предмет: История,
автор: Korogo
Предмет: Химия,
автор: AlekseykaPro
Предмет: Алгебра,
автор: mrstrygin00owizqu