Предмет: Химия,
автор: jeij99191
срочнооо помогитеее!!!!!!!! Визначити молекулярну формулу газу, масова частка Карбону в
якому складає 80%, Гідрогену – 20%. Густина за воднем – 15.
jeij99191:
ето нужно как задачку написать
Ответы
Автор ответа:
1
Визначити молекулярну формулу газу, масова частка Карбону в якому складає 80%, Гідрогену – 20%. Густина за воднем – 15.
Ответ:
C2H6
Объяснение:
Дано:
W(C)=80%
W(H)=20%
Формула-?
---------------------------
W(C)/Ar(C) : w(H)/Ar(H)
80/12 : 20/1
6,6 : 20
1 : 3
Найпростіша формула CH3
Визнач. Масу CH3
M(CH3)=12+3=15 г/моль
Визнач. Масу молекули
DH2(газ)=M(газ)/M(H2) =>M(газ)=DH2(газ)*M(H2)
Де DH2(газ) - відносна густина газу за воднем
M(газ)=15*2=30 г/моль
Склад рівняння
M(CH3)*a=M(газ)
15a=30
a=2
Флрмула: C2H6
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: глория12
Предмет: Английский язык,
автор: alenamakarenko6
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: Stella2312
Предмет: ОБЖ,
автор: Jfhdhhgggg