Предмет: Химия,
автор: nikashulha
До розчину хлоридної кислоти масою 400 грам з масовою часткою кислоти 25% додали цинк. Визначте масу солі, що утворилася. срочно
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
ZnO + 2HCl = ZnCl2 + H2O
по уравнению реакции n(ZnCl2) = 1/2 n(HCl)
Масса чистой HCl, вступившей в реакцию = 36,5 г (10%)
n(HCl) = m/M = 36,5/36,5 = 1 моль
n(ZnCl2) = n(HCl) / 2 = 0,5 моль
M(ZnCl2) = 136 г/моль
m (ZnCl2) = 0,5 * 136 = 68 г
Ответ: Получилось 68 г хлорида цинка.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: tuyakovrustem
Предмет: Математика,
автор: vitalij2
Предмет: Математика,
автор: vitalij2
Предмет: История,
автор: Heзнaйka1
Предмет: Алгебра,
автор: ygrishina