Предмет: Физика, автор: vtsmnnk123

Яка кількість теплоти необхідна для перетворення води об'ємом 0,5 л у пару при температурі 100 °С?

Ответы

Автор ответа: Mrfanfan
6

Ответ:

олічество теплоти, необхідне для перетворення води в пару, обчислимо за формулою: Q = L * m, де L - питома теплота пароутворення води (L = 2,3 * 106 Дж / кг), m - маса води (m = 200 г = 0,2 кг). Розрахуємо необхідну кількість теплоти: Q = L * m = 2,3 * 106 * 0,2 = 46000 Дж = 460 кДж. Відповідь: Для перетворення в пар 200 г води необхідно 460 кДж теплоти.

Объяснение:

я русский


vtsmnnk123: спасибо)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: bikullowa2015
Предмет: Литература, автор: СэрВишенка