Перебудуйте речення, замінивши підрядну частину дієприкметниковим зворотом.
1. Нічого не варті слова, які чітко не вимовив й уважно не вислухав. 2. Гріш збережений не гірший від гроша, який заробили працею. 3. У світі, який набуває щоразу помітнішої стандартизації, деделі важче зустріти щось оригінальне й самобутнє. 4. Підгорецький замок - це ренесансний палац, який оточений оборонними спорудами. 5. З правоохоронних органів звільнили працівника, якого затримали під час вимагання хабара. 6. У Мережу виклали фото будівлі, яка вціліла після тайфуну.
Ответы
Ответ:
1. Нічого не варті слова, чітко не вимовлені й уважно не вислухані. 2. Гріш збережений не гірший від гроша, який зароблений працею. 3. У світі, набувшому щоразу помітнішої стандартизації, деделі важче зустріти щось оригінальне й самобутнє. 4. Підгорецький замок - це ренесансний палац, оточений оборонними спорудами. 5. З правоохоронних органів звільнили працівника, якого затримали під час вимагання хабара. 6. У Мережу виклали фото будівлі, вцілілої після тайфуну.
1. Нічого не варті слова, чітко не вимовлені й уважно не вислухані.
2. Гріш збережений не гірший від гроша, заробленого працею.
3. У світі, який набуває щоразу помітнішої стандартизації, дедалі важче зустріти щось оригінальне й самобутнє. - не можна утворити дієприкметниковий зворот
4. Підгорецький замок - це ренесансний палац, оточений оборонними спорудами.
5. З правоохоронних органів звільнили працівника, затриманого під час вимагання хабара.
6. У Мережу виклали фото будівлі, вцілілої після тайфуну.