Предмет: Физика,
автор: vanya666228335
Кількість теплоти, яку робоче тіло одержує від нагрівника, становить зацикл 360 Дж, а яку віддає холодильнику — 236 Дж. Визначте ККД дви-гуна та виконувану ним роботу.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
34% 122,4 Дж
Объяснение:
Q1=360 Дж Q2=236 Дж n=? A=?
===
n=(Q1-Q2)/Q1=(360-236)/360=0.34
A=n*Q1=0.34*360=122.4 Дж
==========================
vanya666228335:
Дякую
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: marinavoronina2112
Предмет: Математика,
автор: s10082003
Предмет: Математика,
автор: taladaeva
Предмет: Математика,
автор: киска298
Предмет: Математика,
автор: максим1690