Предмет: Физика, автор: aaaaaaabbbbbbbbbbb

Уявне зображення предмета міститься на відстані 1 м від збиральної лінзи з фокусною відстанню 0.25 м. Яка відстань від лінзи до предмета, та оптична сила?

Ответы

Автор ответа: Hryhorij
3

Ответ:

0,2 м, 4 дптр

Объяснение

Уявне зображення в збиральній лінзі утворюється, коли відстань від предмета до лінзи менша, ніж її фокусна відстань.

Оптична сила: 1/0,25м=4 дптр.

1/F=1/d-1/f;

1/d=1/F+1/f=4+1=5;

d=1/5=0,2 м.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: annalukyanova7