Предмет: Физика,
автор: lilopasa62
Укажіть числове значення показника заломлення середовища, якщо швидкість поширення світла в даному середовищі 150 000 км/с, а у вакуумі 300 000 км/c
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
2
Объяснение:
v1=1.5*10^8 м/с v2=3*10^8 м/с n=?
===
n=v2/v1=3/1.5=2
==========================
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: 3628350
Предмет: Русский язык,
автор: zen542011
Предмет: Математика,
автор: Kirillkis
Предмет: История,
автор: Mazhor1