Предмет: Физика,
автор: st1o10
Дано:
h=10м
P=40Вт
g=80Н
Знайти:
m-?
t-?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
m = 8 кг, t=20 с
Объяснение:
Якщо я правильно зрозумів, то літерою g ви позначили вагу тіла. Це неправильний запис! Ви мали використати літеру F (оскільки літера P вже зайнята), а g - це прискорення вільного падіння, яке в задачах має постійне значення 10 м/с^2 ( можуть брати 9,8).
m=F/g=80/10=8 кг;
P*t=m*g*h; t=m*g*h/P=20 с.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: madina9705
Предмет: Математика,
автор: 89276152616ivah
Предмет: Английский язык,
автор: xaxaxaxexexe
Предмет: Биология,
автор: ruslanaskarbaev
Предмет: Математика,
автор: gilmanovlinar38