Предмет: Химия,
автор: Nastya1022
визначте масу осаду , що утворюється при взаємодії сульфатної кислоти масою 49 г із барій нітратом.
Ответы
Автор ответа:
0
H2SO4+Ba(NO3)2=2HNO3+BASO4
1)n(H2SO4)=m:M=48:98=0.5 моль
2)nH2SO4:nBaSO4=1:1. nBaSO3=0.5 моль
3)m BaSO4= n*M= 0.5*233=116.5 грамм.
1)n(H2SO4)=m:M=48:98=0.5 моль
2)nH2SO4:nBaSO4=1:1. nBaSO3=0.5 моль
3)m BaSO4= n*M= 0.5*233=116.5 грамм.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: vascrut
Предмет: Алгебра,
автор: pakmila123
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Настя130101