Предмет: Математика,
автор: Аноним
468. Купили 8 кг печива за ціною 72 грн за кілограм. Скільки
кілограмів печива за ціною 48 грн за кілограм можна купити
за ці самі гроші?
Яка тут буде умова? Допоможіть будь ласка
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
1) 72×8=556 гр потратили
2) 556:48=12кг
Ответ 12 кг печенья купили
Пошаговое объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: Fadeev98
Предмет: Физика,
автор: Fadeev98
Предмет: Математика,
автор: владон2002
Предмет: Биология,
автор: Мандарин6666