Предмет: Математика, автор: Аноним

468. Купили 8 кг печива за ціною 72 грн за кілограм. Скільки
кілограмів печива за ціною 48 грн за кілограм можна купити
за ці самі гроші?
Яка тут буде умова? Допоможіть будь ласка​

Ответы

Автор ответа: leva01021985
4

Ответ:

1) 72×8=556 гр потратили

2) 556:48=12кг

Ответ 12 кг печенья купили

Пошаговое объяснение:

Похожие вопросы