Предмет: Физика, автор: ivkomaks508

Точильний круг радіусом 10 см робить один оберт за 0,2с.Знайдіть швидкість точок , найбільш відаленних від осі обертання.Срочно даю 25 балов . Срочно!!!!​

Ответы

Автор ответа: fatt52
2

Ответ:

3,14 м/с

Объяснение:

R=0.1 м    T=0.2 c    V=?

===

V=2*π*R/T=2*3.14*0.1/0.2=3.14 м/с

=====================

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: tinakovac