Предмет: Физика,
автор: natalkarozymets
Автобус їхав 2 год зі швидкістю 60 км а потім ще 1 год зі швидкістю 80км. Визначте середню швидкість руху.
пж поможіть срочно нада.
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
60+60+80=200- сума швидкості за 3 години в дорозі.
2+1=3- кількість годин
200/3=66,6- середня швидкість руху.
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: 4oTkii
Предмет: Математика,
автор: arina210804
Предмет: География,
автор: ddlovat
Предмет: История,
автор: lolkek6689
Предмет: Математика,
автор: vika8086