Предмет: Физика,
автор: vsapon1
Фокусна відстань збиральної лінзи 2 м. Визначте її оптичну силу.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
0,5 дптр
Объяснение:
F=2 м
===
D=1/F=1/2=0.5 дптр
================
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: pystogovigor
Предмет: Математика,
автор: Avatarchik2000
Предмет: История,
автор: Lanrius
Предмет: Биология,
автор: ДженниЛенни
Предмет: Обществознание,
автор: лиана239