Предмет: Химия,
автор: upancenko107
Експериментально було вста1новлено, що в молекулі бензену 92,3% карбону та 7.7% гідрогену. Густина парів бензену за воднем 39. Виведіть молекулярну формулу речовини.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
c6h6
x÷2=39
x=39×2=78
14n-6=78
14n=84
n=6
c6h6
upancenko107:
спасибо))
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: andrianapityk
Предмет: Математика,
автор: grbichstefan200
Предмет: Алгебра,
автор: nastyagasanova1
Предмет: Математика,
автор: suff1422
Предмет: Математика,
автор: baglesha