Предмет: Физика,
автор: raketka1
У залізну каструлю масою 1,2 кг, де міститься 900 г води за температури 20 С, доливають 500 г окропу. Визнач температуру в каструлі після встановлення теплової рівноваги.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
400г должно но я не уверенно
raketka1:
Визнач температуру
Автор ответа:
4
Дано:
m1=500г=0.5кг
m2=1.5кг
t1=20°C
t2=100°C
c1=900 Дж/(кг*°С)
c2=4200 Дж/(кг*°С)
Найти:
Q-?
Решение:
Q=Q1+Q2
Q1=c1*m1*(t2-t1)=900*0.5*(100-20)=36000 Дж
Q2=c2*m2*(t2-t1)=4200*1.5*(100-20)=504000 Дж
Q=36000+504000=540000 Дж=540 кДж
Ответ: 540 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: manjella21d
Предмет: Русский язык,
автор: verpetvorop
Предмет: Математика,
автор: Саша3526
Предмет: Литература,
автор: Blodys
Предмет: Математика,
автор: Няшка180