Предмет: Физика,
автор: Аноним
Пж срочно решите 8 завдання
Приложения:
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
250 км
Пояснення:
S= v*T
S= 2,5* 10^8* 1*10^-3= 2,5* 10^5 м= 250 км
Автор ответа:
0
Ответ: 250 км
Объяснения:
Объяснения:
Похожие вопросы
Предмет: Обществознание,
автор: lizatarashnina
Предмет: Математика,
автор: Катя25092004
Предмет: Биология,
автор: alenak1234
Предмет: Математика,
автор: shutnick121
Предмет: Математика,
автор: падуматназвание