Предмет: Химия,
автор: pirskayayulia
4. У результаті реакції бензену з бромом утворився бромобензен масою 235,5 г.
Вкажіть масу (г) брому, необхідного за рівнянням реакції.
Ответы
Автор ответа:
14
Ответ:
m(Br2)=240г
Объяснение:
n=m/Mr
Mr(C6H5Br)=6×12+5+80=157
n(C6H5Br)=235,5/157=1,5 моль
Рівняння:
C6H6 + Br2 = C6H5Br + HBr
Співвідношення:
x/1 = 1,5/1
x=1,5 × 1 / 1 = 1,5
n(Br2) = 1,5 моль
m = Mr × n
Mr(Br2)=2×80=160
m(Br2)=160×1,5=240г
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: zita241064
Предмет: Математика,
автор: VladLis555
Предмет: Математика,
автор: natali2002ivanova
Предмет: Литература,
автор: lar27