Предмет: Химия, автор: Marina040

За елементарним аналізом до складу молекули етилену входить 85.7% карбону і 14.3% гідрогену. Густина за воднем 14. Виведуть молекулярну формулу речовини.

Ответы

Автор ответа: 01dok01
0

Ответ:

c2h4

x÷2=14

x=14×2=28

14n=28

n=2

c2h4

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: FACE229