Предмет: Физика, автор: Lejamco

Залізнична платформа масою 3000 кг рухається зі швидкістю 0,3 м/с. Їй назустріч рухається друга платформа масою 1000 кг зі швидкістю 0,1 м/с. Після зіткнення обидві платформи зчіпляються і рухаються разом. Визначте швидкість їх руху

Ответы

Автор ответа: irinazakrevska2
0

Ответ:

V=0,2 м/c

Дано:

m1=3000 кг

m2=1000 кг

V01=0,3 м/с

V02=0,1 м/с

V-?

Розв'язання

m1v01+m2v02=m1v1+m2v2

m1v01-m2v02=(m1+m2)

v=m1v01-m2v02/m1+m2

v=3000×0,3-1000×0,1/3000+1000=900-100/4000

v=0,2 м/с

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: Woolfik11Moon
Предмет: Литература, автор: Gdjdhshjshsjsjd