Предмет: Химия, автор: Tanuta22

Який об’єм водню (н.у.) виділиться при взаємодії 0,65 г цинку з сульфатною кислотою?

Ответы

Автор ответа: PershinaValery
0
Уравнение реакции :
Zn+H2SO4----->ZnSO4+H2
n(Zn)=0,65/65=0,01 моль
0,01 -    x
1      -    1
x=0,01
n(H2)=0,01 моль
V(H2)=22,4*0,01=0,224


Похожие вопросы