Предмет: Физика,
автор: lesya6225
Яка кількість теплоти потрібна для плавлення золотої прикраси масою 10 г, яку взято при температурі плавлення?
Заздалегідь дякую!
Ответы
Автор ответа:
11
m=10г=0.01кг
λ=67*1000дж/кг
t=?
-------------
t=λ*m
t=67*1000*0.01=670
denmel94356:
Наздоровя
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Юртаев123
Предмет: Математика,
автор: jeglov2002
Предмет: Математика,
автор: fyhhf
Предмет: Биология,
автор: 0319
Предмет: Алгебра,
автор: kristina619