Предмет: Химия, автор: golosovmaksim706

Обчисліть молярну концентрацію розчину калій гідроксиду, якщо відомо, що 2 літри розчину містить 168 г калій гідроксиду.​

Ответы

Автор ответа: svin99
2

Ответ:

1.5 M

Объяснение:

n(KOH) = m/M = 168/56 = 3 моль

с(КОН) = n/V = 3/2 = 1,5 M


golosovmaksim706: спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: Report01