Предмет: Физика,
автор: boblah6
Знайдіть силу, яка діє на вантажний автомобіль масою 2 т, шо рухається із
прискоренням 2 м/с2
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m = 2 т
a = 2 м/с²
----------------------------
F - ?
СИ:
m = 2000 кг
Решение:
Второй закон Ньютона:
F = ma
F = 2000 кг · 2 м/с² = 4000 H = 4 кН
Ответ: F = 4 кН
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: vasilisakruca
Предмет: Русский язык,
автор: tiurikovaalesy
Предмет: Математика,
автор: элисени
Предмет: География,
автор: Alina2244454
Предмет: История,
автор: Dasha1vasiklol