Предмет: Физика,
автор: kukuruzaoleksanbr1
Під час обробки на верстаті сталева деталь отримала 5 кДж тепла і нагрілася на 50 °С.
Визначте масу деталі.
пжжжжжж даю 20 балов
Ответы
Автор ответа:
8
Ответ:
Дано:
с=500Дж/кг°С Q=cmΔt=500*20*50=5МДж
Δt=50°C
m=20кг
Знайти:
Q-?
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: nastya6437
Предмет: Математика,
автор: 87053874808gat
Предмет: Математика,
автор: mashapovetkina
Предмет: Математика,
автор: liliya030
Предмет: История,
автор: Katyusha5