Предмет: Физика, автор: boblah6

Під дією сили 3 H пружина видовзкіхась на 6 см, Визначте жорсткість

пружні​

Ответы

Автор ответа: Alan1878
1

Ответ:

k = 0.5

Объяснение:

Fпр = kx; k = Fпр/x = 3H/6см = 0.5.

Похожие вопросы