Предмет: Химия,
автор: Irsalievafarida3
Помогите пж пж пж пж пж пж
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
За нормальних умов (н.у., тобто за умов коли p = 101,3 кПа, t = 0°С) молярний об’єм ідеального газу дорівнює
VM = 2,241381·10-2м3/моль ≈ 22.4 л/моль
Пояснення:
молярний об’єм газу (VM) – це об’єм газу у якому міститься 1 моль частинок цього газу
VM = V / n
kysliakanrew2006:
норм?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: bobiknovosyolo
Предмет: Геометрия,
автор: Binn
Предмет: Английский язык,
автор: Ева312
Предмет: Математика,
автор: Sonya2884