Предмет: Математика, автор: platon7176

Купили 9гк картоплі та 6 кг цибулі, заплативши за всю покупку 87грн. Скільки коштує 1кг картоплі, якщо ціна 1кг цибулі дорівнює 7грн ?

Ответы

Автор ответа: errorr40436
2

Ответ:

за 6 кг цибулі заплатили 6 * 7 = 42 грн. значить за втрачену картоплю заплатили 87-42 = 45 грн, а за 1 кг = 45: 9 = 5 грн

Пошаговое объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: zohirmuhtarov
Предмет: История, автор: rifatik