Предмет: Математика,
автор: platon7176
Купили 9гк картоплі та 6 кг цибулі, заплативши за всю покупку 87грн. Скільки коштує 1кг картоплі, якщо ціна 1кг цибулі дорівнює 7грн ?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
за 6 кг цибулі заплатили 6 * 7 = 42 грн. значить за втрачену картоплю заплатили 87-42 = 45 грн, а за 1 кг = 45: 9 = 5 грн
Пошаговое объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: Тапок123
Предмет: Математика,
автор: zohirmuhtarov
Предмет: Українська мова,
автор: povroznik99
Предмет: История,
автор: rifatik
Предмет: Алгебра,
автор: TheGenius45