Предмет: Химия,
автор: aprolkaprol
я 5. Визначіть об'єм кисню, що необхідний для окиснення 0,64г міді(II).
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
Объяснение:
0,64 г Х л
2Cu + O2 = 2CuO
n=2 моль n=1 моль
М=64 г/моль Vm=22,4 л/моль
m=128 г V = 22,4 л
0,64 г Cu - Х л О2
128 г Cu - 22,4 л О2
V(O2) = 0,64 * 22,4 / 128 =0,112 л
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: podoynikova23
Предмет: Алгебра,
автор: Hbdvfg
Предмет: Биология,
автор: забияка951
Предмет: Литература,
автор: 54308
Предмет: Алгебра,
автор: valera123789