Предмет: Физика, автор: vitchooookkkk

Під час розтягування пружини на 5 см, виникає сила пружності 10 H. Чому дорівнює жорсткість цієї пружини?


vitchooookkkk: напишіть мені будь-ласка! напишите мне пожайлуста!!

Ответы

Автор ответа: userRealName
0

Ответ:

х = 0.05 м

F = 10 H

k - ?

F = - kx

k = F/|x| = 10/0.05 = 200 H/м

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: ibrahimvip306