Предмет: Физика, автор: ekaterinaryabova2105

ПОМОГИТЕ
Електропоїзд за 2 хв 30 с проїхав на прямолінійній ділянці шляху відстань 4,5 км. Визначити швидкість електропоїзда на цій ділянці
Шляху.​

Ответы

Автор ответа: vov44k
0

Ответ:

108 км/ч

Объяснение:

t = 2 \ m \ 30 \ c = 2,5 \ m  = \frac{2,5}{60} \ ch\\S = 4,5 \ km\\\upsilon = \frac{S}t = 4,5 \ km \div \frac{2,5}{60} \ ch =108 \frac{km}{ch}

Похожие вопросы