Предмет: Физика, автор: MMiKser

яку кількість теплоти необхідно затратити щоб розплавити 3кг свинцю узятого за температури 27°с​

Ответы

Автор ответа: dhuhp14
2

Ответ:

Q=c×m× дельта t

Q=140×3×(327-27)=126000 Дж = 126 кДж

Объяснение:

327° - температура плавлення свинцю

Похожие вопросы