Предмет: Право, автор: Аноним

помогите пж с сбу и юрисконсультом
очень нужно❤​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Olyun4ik
0

Відповідь:

Згідно  постанови Кабінету Міністрів України № 690 від 1995 року «Про юридичну службу міністерства, іншого центрального державного органу виконавчої влади, державного підприємства, установи, організації»  

юрисконсультом у державних установах може бути особа з вищою (або неповною вищою) юридичною освітою, яка володіє необхідними знаннями у праві. Цією ж постановою передбачені посади юрисконсульта, юрисконсульта другої категорії, юрисконсульта першої категорії, провідного юрисконсульта. Наказом Міністерства праці № 336 від 2004 року передбачено такі кваліфікаційні вимоги: Провідний юрисконсульт: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією юрисконсульта I категорії — не менше 2 років. Юрисконсульт I категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); для магістра — без вимог до стажу роботи, спеціаліста — стаж роботи за професією юрисконсульта II категорії — не менше 2 років. Юрисконсульт II категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст). Стаж роботи за професією юрисконсульта — не менше 1 року. Юрисконсульт: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Згідно вимог ст. 19 Закону України «Про Службу безпеки України»

До органів Служби безпеки України приймаються на  конкурсній, добровільній  і договірній  основі  громадяни України, здатні за діловими та моральними якостями, освітнім рівнем і станом здоров'я ефективно виконувати служ-бові обов'язки. Критерії професійної придатності, зокрема юридичної обізнаності, визначаються кваліфікаційно-нормативними документами, які затверджуються Головою Служби безпеки України.  

Кандидати на військову службу в СБ України повинні відповідати таким критеріям: мати громадянство України; вік від 18 років до граничного віку перебування на військовій службі (жінки до 40 років); освіта не нижче повної загаль-ної середньої; фізично та психологічно здорові; відсутність судимостей.

На службу в органи Служби безпеки України не може бути прийнята особа, яка має не погашену або не зняту суди-мість за вчинення кримінального правопорушення, крім реабілітованої, або на яку протягом останнього року накла-далося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: misha2001yourko