Предмет: Физика, автор: ryesjevych

у сталевий чайник масою 500 г налили 500 г гарячої води температура якої 80°с. яку кількість теплоти необхідно надати щоб закип'ятити воду у цьому чайнику.

Ответы

Автор ответа: userRealName
1

Ответ:

m = 0.5 кг

t1 = 80°C

t2= 100°C

c = 4200 (Дж/кг*К)

Q - ?

Решение:

T1 = 273 + 80 = 353°K

T2 = 273 + 100 = 373°K

T2 - T1 = 373 - 353 = 20°K

Q = cm (T2 - T1) = 4200 * 0.5 * 20 = 42 000 Дж

или

Q = 42 кДж

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: hdhjnxnd