Предмет: Физика, автор: Werewolf4k

автомобіль масою 1 т. рухаючись зі швидкістю 54 км/год здійснює поворот . визначити модуль сили тертя,яка забезпечує йому цей маневр , якщо радіус повороту 100м

Ответы

Автор ответа: IUV
0
v=54 км/ч = 15 м/с
F=m*a=mv^2/r = 1000*15^2/100 Н = 2250 Н - это ответ
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: yesokyrba