Предмет: Қазақ тiлi,
автор: uakhitovaevi
500 г темір кесегін -10С-тан +10С-қа дейін қыздыру үшін қажетті жылу мөлшерін есептеңдер (темірдің меншікті жылу сыйымдылығы 780Дж/кг0С)
Ответы
Автор ответа:
5
m=500 г=0,5 кг
с=780 Дж/кг*С
t1=-10°C
t2=10°C
_______
Q-?
Q=cm(t2-t1)
Q=780*0,5(10-(-10))=7800 Дж
Жауабы :Q=7800 Дж
_______________________
7800Дж=7,8кДж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: yarial201279
Предмет: Русский язык,
автор: crezy555
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: плюх2007