Предмет: Физика, автор: pip1daster

№1.Яка кількість теплоти потрібна ,щоб нагріти на 35०С свинцевий брусок масою 35 кг?
№2. Яка кількість теплоти потрібна,щоб підвищити температуру мідного бруска масою 5 кг від 20 до 60 С?
№3. У сталевий чайник масою 500 г,температура якого 24 С,налили 500 г гарячої води температурою 90 С.Яка температура встановиться в чайнику?

Ответы

Автор ответа: 13Nastena
1

Ответ:

160 475ДЖ

Объяснение:

Q=cm(t1-t2)

c=131дж/кг'с

Q=131.35.35=160 475дж

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: karelovayana94
Предмет: Биология, автор: отличник703
Предмет: Физика, автор: BlackLife08