Предмет: Физика,
автор: hfcciuo4421
Яку масу алюмінію що має температуру 60 градусів можна розплавити передавши їй кількість теплоти 2,226МДж?
А) 2 кг
Б) 3 кг
В) 4 кг
Г) 5 кг
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
В) 4 кг
Объяснение:
температура плавления алюминия 660 °С
Δt=660-60=600 °С
Q=Q₁+Q₂=m(920*Δt+c)=m(920*600+390)=m552380
m=2226*10³/552380= 4кг
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: Punisherhw
Предмет: Математика,
автор: frypyti1
Предмет: Математика,
автор: anyta006
Предмет: Физика,
автор: a5403756
Предмет: География,
автор: oleh17