Предмет: Физика, автор: mosovskadiana

до пружини що має жорсткість 15 кн/м підвісили тягарець масою 6 кг. на скільки видовжилася пружина​

Ответы

Автор ответа: sanyazakysulo2
7

Ответ:

k=15000H/м | F=kx; F=mg; x=m*g\k = 6*10\15000=0.004(м) = 0.4(см)

m=6кг           |

g=10H/м        |

======

x-?

Объяснение:

Держи)

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: rustamkabashev
Предмет: Химия, автор: gdjjsjsjs