Предмет: Физика, автор: dfgaufn

ОЧЕНЬ СРОЧНО!!

Мотоцикліст рухався першу половину шляху зі швидкістю 60 км/год, а другу –зі швидкістю 20 км/год. Яка середня швидкість руху на всьому шляху? (Лише числову відповідь подайте у км/год)

Ответы

Автор ответа: viktoriya3440
0

Ответ:

Объяснение:

(20+60):2=40 км/год

Автор ответа: anya941A
0
(20+60):2=80:2=40 км/год
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: ivan27051983