Предмет: Физика, автор: sh2142

На прямий провідник завдовжки 80см, розташований перпендикулярно до силових ліній магнітного поля з діє сила 2H. Сила струму 5A. Якою є індукція магнітного поля? ​

Ответы

Автор ответа: fisv
0

Відповідь:

 В=0,5Тл

Пояснення:

B-?                          Fₐ=  ВІι

ι=0,8м                    В=  Fₐ/Іι

Fₐ=2Н

I=5A                        В=2/0,8·5=0,5Тл

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: zirabekbosyn
Предмет: Русский язык, автор: yulechkakot02