Предмет: Химия,
автор: karinakurocka14
Установи масові частки (%) елементів у складній сполуці
Fe O
2. 3
Ответы
Автор ответа:
1
Mr(Fe2O3) - 56×2+16×3=112+48=160
w(Fe) - 56×2×100/160=11200/160=70%
w(O) - 16×3×100/160=4800/160=30%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: дороф
Предмет: Русский язык,
автор: anastasiyakolesneva
Предмет: Українська мова,
автор: sashkafgt
Предмет: Химия,
автор: akylova