Предмет: Физика,
автор: sonechkoornot
5.Свинець якої маси можна нагріти від 5 до 65 °С, надавши їй кількість теплоти 70 кДж? Питома теплоємність
свинцю 140 Дж/кг*С (Зараховується при надсиланні розв'язку).
Ответы
Автор ответа:
0
Розв'язання
140+70=210
65/5=13
Объяснение:
210*13=2730
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: MrsSchoolGirl
Предмет: Русский язык,
автор: 2005polia1
Предмет: Русский язык,
автор: Fa0
Предмет: Математика,
автор: pimenovakseniy
Предмет: Математика,
автор: misteroslets