Предмет: Физика,
автор: lizakasanova0808
з якою швидкістю рухався поїзд якщо він за 30 хв проїхав 36 км? відповідь запишіть у метрах за секунду
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
20 м/с
Объяснение:
30 мин = 0,5 ч
36/0,5=72 км/ч.
переводим в м/с
72/3,6=20 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: farhodazimov82
Предмет: Русский язык,
автор: Знаток111
Предмет: Английский язык,
автор: buka2102004
Предмет: Математика,
автор: Аноним