Предмет: Физика, автор: pro100y4

склянка об'ємом 250 мг заповнена водою за температури 90 град її поодовжують охолоджувати і вона перетворюється на лід. До якої температури можна було нагріти воду в склянці за рахунок кількості теплоти яка виділиться при перетворені всієї води у лід?​

Ответы

Автор ответа: fyntiklakuskinov
3

Ответ:

90 кДж

Объяснение:

Дано:

m = 250 г = 0,250 кг

t₁ = 100⁰C

t₂ = 14⁰C

с = 4200 Дж/(кг·°С)

____________

Q - ?

Q = c·m·(t₁ - t₂)

Q = 4200·0,250·(100-14) ≈ 90 300 Дж    или

Q ≈ 90 кДж

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: karaltral
Предмет: Физика, автор: gojana