Предмет: Физика, автор: bd1240634

З якою мінімальною силою потрібно двома пальцями стискати олівець, маса якого 10 г, щоб утримувати його у вертикальному положенні? Коефіцієнт тертя між олівцем та пальцями дорівнює 0,2.

Ответы

Автор ответа: alinkakusio
9

Ответ:

Дано:

m=10г=0,01 кг

M=0,2

Fт.-?

Fт.=M*N

N=m*g

N=0,01*10=0,1 H

Fт.=0,2*0,1=0,02 H

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: аоапр