Предмет: Химия,
автор: ostik15
яку кількість речовин цинку та хлоридної кислоти використали в реакції,якщо внаслідок неї виділилось 44,8л водню (даю 25 балов)
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Х моль Х моль 44,8 л
Zn + 2HCl = ZnCl2 + H2
n=1 моль n=2 моль n=1 моль
Vm=22,4 л/моль
V = 22,4 л
Х моль Zn - 44,8 л Н2
1 моль Zn - 22,4 л Н2
n(Zn) = 1*44,8 / 22,4 = 2 моль
Х моль HCl - 44,8 л Н2
2 моль HCl - 22,4 л Н2
n(HCl) = 2 * 44,8 / 22,4 = 4 моль
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: yanakruglova200
Предмет: Русский язык,
автор: Ежик54
Предмет: Русский язык,
автор: КрасоткА156
Предмет: Математика,
автор: Gs111
Предмет: Алгебра,
автор: e100gwtHelpMe245797